Ciepło na tarasie w najlepszym wydaniu!

Mamy wielu zadowolonych klientów. Sprawdź czym wyróżniają się nasze paleniska…

Na pierwszy ogień idzie nowoczesny, niepowtarzalny wygląd ogrzewaczy gazowych. Wyróżniają się swoim wyglądem od pozostałych dostępnych na rynku. Zyskują swoją atrakcyjnością, komfortem, ciepłem i funkcyjnością.

Co więcej ?

Oprócz funkcji grzewczej, która jest na pierwszym miejscu, warto podkreślić niesamowite jego dodatkowe wykorzystanie. Twój ogrzewacz gazowy jednocześnie staje się stolikiem kawowym!

Wybór na lata...

Wykonany został w połączeniu z betonem włóknistym, dzięki temu możesz cieszyć się swoim zakupem przez wiele lat, nie martwiąc się o uszkodzenia, korozję, pęknięcia…
Przechowywanie butli przy niższych paleniskach jest w osobnej pokrywie, którą zobaczysz w asortymencie dodatkowym.

Życie w ogrodzie i na tarasie przez cały rok…

Mając palenisko gazowe możemy spędzać chłodne dni i zimne wieczory na zewnątrz. Czy nie jest cudownie jesiennym wieczorem usiąść w wygodnym fotelu i przeczytać książkę? Spotykając się z rodziną i przyjaciółmi zjeść wspólny obiad na tarasie? Mając urok prawdziwego ognia i ciepło niczym w domu? Oczywiście, że jest! Nie są to marzenia! Nie musimy mieć ogrodów zimowych, aby cieszyć się z uroków jesieni i w pełni z nich korzystać!

Wystarczy odpowiednio dobrany ogrzewacz do swoich potrzeb, który zadba o ciepło i niepowtarzalny klimat.

Asortyment dodatkowy

Możliwy jest dodatkowy zakup pokrywy na butlę, drewna ceramicznego czy pokryw szklanych.

PALENISKO używamy przez cały rok! Jesienią i zimą zapewnimy sobie ciepło a latem wykorzystamy jako stolik. Takiego ogrzewacza 2w1 jeszcze nie było !