Co to jest ściana oporowa typu „L” i do czego służy?

Co to jest mur oporowy typu L i do czego się go wykorzystuje?

Prefabrykowany mur oporowy typu L to system konstrukcyjny, który służy do wzmacniania skarp, wzgórz i innych obiektów. Składa się z prefabrykowanych elementów betonowych ułożonych w kształcie litery L. Elementy są łączone i uszczelniane, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość. Wykorzystuje się je w celu ochrony przed erozją i zapobiegania przemieszczaniu się ziemi.

Jakie jest zastosowanie prefabrykowanego muru oporowego typu L?

Prefabrykowany mur oporowy typu L może być używany do stabilizacji skarp, ochrony obiektów budowlanych, ochrony środowiska, przeciwdziałania erozji gleby i w wielu innych celach inżynieryjnych. Jest to bardzo skuteczny i trwały produkt. Ponadto, jego zastosowanie w wielu projektach inżynieryjnych znacznie zmniejsza koszty i czas potrzebny na realizację projektu.

Ściana - mur oporowy typu L - elka - prefabrykat.

Jak układa się prefabrykowany mur oporowy typu L?

Sprawdź nasz film oraz naszą ulotkę aby dowiedzieć się więcej.

Katalog produktu - Prefabrykowane ściany oporowe typu L

Powierzchnia tych płyt jest piaskowana drobnymi kulkami ze stali nierdzewnej, która odsłania drobne wióry z kamienia naturalnego i delikatnie je wygładza. Rezultatem jest gładka powierzchnia o wysokiej funkcjonalności.

Rozmiary dostępnych ścian oporowych typu L

Dostępne formaty

Kolor ścian oporowych

Ściany oporowe są dostępne w szarym kolorze.

Jak przenosimy ścianę oporową na budowie?

Ściana oporowa posiada w centralnej części miejsce do wkręcenia haka montażowego, dzięki niemu bardzo łatwo przenosi się mur oporowy koparką, ładowarką, lub dźwigiem.