Gdzie w Szczecinie kupić kostkę brukową i płyty tarasowe?

Czy można kupić tanią kostkę brukową i płytę tarasową w Szczecinie?

Oczywiście, że tak!  Jesteśmy największym dystrybutorem płyt tarasowych i kostki brukowej nie tylko w Szczecinie, ale również w  regionie.  Oferujemy szeroką gamę produktów w różnych kolorach, rozmiarach, kształtach oraz z różnym wykończeniem, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta. 

Co wyróżnia firmę naszą firmę?

Od ponad dziesięciu lat staramy się pomagać naszym klientom w dokonywaniu wyboru produktów na taras, ścieżkę, podjazd i otoczenie domu rodzinnego. Zdobyliśmy zaufanie klientów dzięki swojej profesjonalnej obsłudze i jakości produktów. Wykonujemy również usługi montażu kostki brukowej i płyt tarasowych. Nasza firma dysponuje doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy zapewniają wysoką jakość usług. Pracownicy firmy dysponują profesjonalnym sprzętem i narzędziami, aby zapewnić szybki i niezawodny montaż.

Oferujemy także kompleksowe usługi projektowe, doradztwo techniczne i pomoc z zakresu układania każdego zakupionego u nas produktu. Firma zapewnia również specjalne oferty dla firm budowlanych i klientów indywidualnych. Wszystkie nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Gdzie kupić kostkę brukową i płyty tarasowe?

Kostki brukowe i płyty tarasowe znajdziesz w Galerii Rondo Hakena Park w Szczecinie przy ulicy Południowej 22. Jesteśmy na samym środku – poznasz nas po wielkim logo Krusz-Bau i Garden Space.

Wejście Krusz-Bau Rondo Hakena Park Szczecin ul. Południowa 22