Meble ogrodowe! Szukając nowoczesnych i wygodnych rozwiązań …

Zestawy meblowe, leżaki, leżanki, kokony czy fotele, spełniają dużą rolę na naszych tarasach i ogrodach. Jakie meble odpowiadają nowoczesnemu stylowi? Jak dopasować meble do swoich potrzeb? Czym się sugerować? Wybór mebli jest coraz większy, producenci ulepszają swoje materiały, na rynku ukazują się nowości. Przedstawiamy nasze propozycje na wygodne ale i nowoczesne meble ogrodowe.

Dopasuj swoje meble do wielkości tarasu lub ogrodu!

Nie decyduj się na duży zestaw meblowy gdy wiesz, że zajmie większość twojego wyznaczonego miejsca. Mniejszy zestaw meblowy z dodatkową leżanką w oddali będzie bardziej estetyczny niż ogromny zestaw meblowy zajmujący cały taras! Natomiast gdy miejsca jest dużo, nie wybieraj zestawu malutkiego, szukaj większych rozmiarów, trzymaj się jednego fasonu i kolorystyki. Ma być funkcjonalnie ale i nowocześnie, elegancko, ze smakiem! Nowocześnie, minimalnie nie przesadnie 🙂 Zestaw Grado, wykonany z antykorozyjnego aluminium oraz drewna teakowego. Nowoczesny, wygodny i funkcjonalny. Z powodzeniem znajduje swoje miejsce na tarasach jadalnianych, wypoczynkowych jak i w samym środku ogrodu.

Poszukując narożnik ogrodowy, zdecyduj się na zestaw CORIA.

Meble ogrodowe CORIA zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach poszukujących wyposażenia najwyższej klasy.

Zestaw mebli jadalnianych na naszym tarasie…

Dobieramy zestaw do swojej rodziny, ale czy nie warto brać pod uwagę gości ? Wybieramy nowocześnie wykonany stół z możliwością rozłożenia. Idealne rozwiązanie dla małych i większych przestrzeni.

Gdy przychodzi ochota na kawę… małe zestawy ogrodowe

Przychodzi czas na ulubioną książkę…

Wybierz sofę w której czytanie książek stanie się jeszcze większą przyjemnością. Tak wygodnie jeszcze nie było! Sofa typu Portofino jest idealnym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, chwili dla siebie i odpoczynku. Pięknie prezentuje się wśród zieleni.