O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z pasji i doświadczenia w gospodarowaniu przestrzeni prywatnych jak i publicznych. Naszym głównym celem jest upiększanie otoczenia. W swojej pracy lubimy wykraczać poza schematy, uciekając od standardowych rozwiązań. Odpowiadamy na oczekiwania klientów stosując indywidualne rozwiązania w każdej zadanej nam przestrzeni, niezależnie czy jest to mały ogród, rozległa posiadłość czy obszerna przestrzeń publiczna. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami galanterii betonowej w Polsce, Niemczech oraz Włoszech jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi w architekturze krajobrazu.
Dokładając do tego wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie i duży park maszynowym jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy projekt na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się ze specjalistów w swoim fachu, będących na bieżąco z aktualnymi trendami co przekłada się na optymalizację każdej oferty czy to na materiały czy na kompleksowe wykonawstwo.

 

Wsłuchując się w oczekiwania klientów oraz ich potrzeb otworzyliśmy salon wystawowy w Galerii Hakena Park. Mają Państwo możliwość w jednym miejscu urządzić swój taras, ogród.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą oraz odwiedzin Centrum Wystawowego Krusz-Bau.

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Pomożemy!