Partnerzy

 


www.godelmann.de

GODELMANN

Firma rodzinna działająca na rynku niemieckim od 1947 roku. Posiada jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Niemczech. Program elementów betonowych dla przestrzeni publicznych SCADA VZ4 i VZ5 jest połączeniem dużego formatu, funkcjonalności i indywidualności dzięki dostępnym 80 formatom, grubością od 6,5 do 20cm a także 9 różnym pokryciom. Godelmann posiada również szeroką gamę kostek i płyt ekologicznych oraz wodoprzepuszczalnych. W ofercie znajdziemy również szeroki wybór płyt tarasowych, kostek i elementów uzupełniających. Produkuje również elementy betonowe pod indywidualne zamówienie klienta. Płyty wielkoformatowe są kalibrowane.

 

 

 

 

 

www.rinn.net

RINN

Firma rodzinna zajmująca się produkcją najwyższej jakości elementów betonowych na rynku niemieckim od 117 lat. Cechami charakterystycznymi tego producenta są elementy betonowe pokrywane Teflonem (RSF 1,3 i 5), 30 letnia gwarancja dostępności dla produktów Rinnit i Terralit, 20 lat gwarancji na nie wnikanie brudu w strukturę materiału dla produktów RSF 5, produkcja płyt i kostek do 18 cm grubości. Możliwość dobrania w jednym kolorze całej gamy produktów. Produkcja elementów betonowych pod indywidualne zamówienie. Posiadają trzy ogrody wystawowe na terenie Niemiec o powierzchni ponad 20tyś. M2.

 

 

 

www.lithonplus-steinmanufaktur.de

LITHONPLUS

Niemiecki producent galanterii betonowej mający 16 zakładów produkcyjnych na terenie całych Niemiec. W ofercie posiadają płyty tarasowe produkowane w technologii Wetcast, pokrywane kruszywem naturalnym oraz impregnowane w technologii bcs. Szeroka gama kostek betonowych oraz elementów uzupełniających typu palisady czy bloki schodowe sprawia, że Lithon jest odpowiedzią na potrzeby każdego klienta. Jednym z flagowych produktów tego producenta są ściany oporowe dwu stronnie szalowane w technologii RSG+, która pozwala na szybki i precyzyjny montaż.

 

seltra emperor logo

 emperor-ceramics.de

SELTRA EMPEROR

Włoski producent ceramiki zewnętrznej. W swojej ofercie posiada szeroki wybór płyt tarasowych w 24 kolorach. Każdy kolor jest niezależną serią, w której poza płytami tarasowymi znajdziemy między innymi bloki schodowe, obrzeża, palisady i inne elementy uzupełniające. Emperor oferuje swoim klientom również ceramikę serii AiO, która jest dostosowana pod ruch samochodów osobowych do 3,5T.

 

 

www.polbruk.pl

POLBRUK

Jeden z czołowych polskich producentów kostki brukowej, płyt chodnikowych, obrzeży trawnikowych i wielu innych wyrobów drogowych. Od ponad 20 lat nieprzerwanie dostarcza materiały dla klientów z całej Polski. Posiadają 18 zakładów w kraju. Są częścią grupy CRH.

 

 

 

www.libet.pl

LIBET

Polski producent będący jednym z czołowych dostawców elementów betonowych dla inwestycji zarówno przemysłowych jak i indywidualnych. Polski producent będący jednym z czołowych dostawców elementów betonowych dla inwestycji zarówno przemysłowych jak i indywidualnych.

 

 

 

 

www.kamal.pl

KAMAL

Jest jednym z najprężniej działających przedsiębiorstw zajmujących się produkcją elementów betonowych. Posiadają zakład produkcyjny między innymi w Szczecinie. Produkują materiały pod inwestycje drogowe oraz klienta indywidualnego.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ok