Budujesz? Remontujesz? Odwiedź nasz plac wystawowy w Szczecinie!

Poznajmy się…

 

Nasze miejsce powstało z pasji i doświadczenia w zagospodarowaniu przestrzeni publicznych jak i prywatnych. Naszym głównym celem jest upiększanie otoczenia, wykraczając poza schematy. Odpowiadamy na oczekiwania klientów stosując indywidualne rozwiązania w każdej zadanej nam przestrzeni, niezależnie czy jest to mały ogród, rozległa posiadłość czy obszerna przestrzeń publiczna. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami galanterii betonowej w Polsce, Niemczech oraz Włoszech jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi w architekturze krajobrazu.

Dlaczego warto kupować u Nas?

 

Każdy, kto chociaż raz Nas odwiedził wie, że do klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby, oferujemy miłą obsługę oraz fachowe doradztwo.
Swój materiał na taras, podjazd czy inne zagospodarowanie terenu zacznij od planowania, jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Potrzebujesz projektu swojego wymarzonego otoczenia? Takie usługi również wykonujemy. Mając swojego architekta a także wielu zaprzyjaźnionych, współpracujących z Nami architektów krajobrazu, jesteśmy w stanie stworzyć projekt Twoich marzeń!
Pomagamy dobrać materiał do oczekiwań klienta. Mając wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie a także duży park maszynowy, jesteśmy w stanie zająć się wykonawstwem i zrealizować projekt na najwyższym poziomie. Sprzedaż materiałów odbywa się na placu i w drugim punkcie – salonie wystawowym.

Dostępne materiały…

 

U Nas znajdziesz wszystko co jest potrzebne do ułożenia nawierzchni. Zaczynając od  materiałów sypkich takich jak kruszywo budowlane, piaski, żwiry, kruszywo ozdobne, kostki brukowe, bloczki murowe oraz płyty betonowe, kończąc na produktach do czyszczenia czy konserwacji materiałów. W jednym miejscu zaopatrzysz się od A do Z.
Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami materiałów betonowych, pozwala na pozyskanie i sprzedaż materiałów wysokiej jakości.
Jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży; Lithonplus, Bruk-Bet, Godelmann, Emperor
W swojej ofercie mamy również materiały producentów;
Kamal, Pozbruk, Libet, Joniec.
Wśród tak wielu producentów jesteś w stanie dobrać materiał odpowiedni dla swojej własnej przestrzeni. Dla bardziej wymagających klientów posiadamy również szeroką ofertę produktów PREMIUM

Co u Nas kupisz?

PŁYTY TARASOWE:

Betonowe
Od 2-20cm grubości
Ceramiczne
Wielkoformatowe
Impregnowane (np. system bcs)
Ażurowe
Pokryte kamieniem naturalnym
Szlifowane
Śrutowane
Piaskowane

 

KOSTKI BRUKOWE:

Od 6 do 20cm grubości

Nowoczesne
Antyczne
Ekologiczne
Pokryte kamieniem naturalnym

ELEMENTY BETONOWE:

 Ściany oporowe
Przesłony betonowe
Krawężniki
Palisady
Murki
Obrzeża
Bloki schodowe
Gazony

 

KRAWĘŻNIKI:
Proste
Łukowe
Najazdowe
Skośne
Kątowe

 

BLOKI SCHODOWE:
Proste
Łukowe
Kątowe
Podjazdy dla wózków
Okładziny kątowe
Bloki podestowe

MAŁA ARCHITEKTURA:

Ławki
Bloki trybunowe
Kosze uliczne
Siedziska
Donice betonowe

Płyty symbolowe

 

KRUSZYWA:

Ozdobne
Budowlane

Nie wymieniliśmy materiału, którego potrzebujesz?

Zadzwoń lub odwiedź nasz plac wystawowy osobiście. Zapraszamy!