Goliat Gres - Patio - Twoja płyta ceramiczna

Patio

Płyta Goliat Gres – Patio o grubości 2 cm wytrzymała, estetyczna, idealne rozwiązanie na Twój taras.

Goliat Gres - Kolekcja Goliat

Goliat

Płyta Goliat Gres – o grubości 2 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Toskania

Płyta Goliat Gres – Toskania o grubości 2 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Square

Płyta Goliat Gres – Square o grubości 2 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Signum

Płyta Goliat Gres – Signum o grubości 2 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Nicea

Wielkoformatowa płyta Nicea o grubości 3 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Marsylia

Wielkoformatowa płyta Marsylia o grubości 3 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Korfu

Wielkoformatowa płyta KORFU o grubości 3 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Chianto

Wielkoformatowa płyta CHIANTO o grubości 2/3 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Carmino

Carmino

Wielkoformatowa, drewnopodobna płyta tarasowa CARMINO spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym aranżacjom tarasu.