Chianto

Wielkoformatowa płyta CHIANTO o grubości 2/3 cm na taras stanowi elegancki akcent w wyrafinowanej aranżacji przestrzeni ogrodowej.

Carmino

Carmino

Wielkoformatowa, drewnopodobna płyta tarasowa CARMINO spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym aranżacjom tarasu.

Płyty gresowe w Szczecinie

Gres firmy Goliat i Godelmann
Szczecin - Kołbaskowo

Polskie gresowe płyty tarasowe Goliat Gres o grubości 2 i 3 cm to harmoniczne połączenie estetyki, funkcjonalności oraz wyjątkowych parametrów technicznych. Charakteryzują się odpornością na obciążenia, zabrudzenia, ścieranie, zarysowania, zmienne warunki atmosferyczne i działanie środków chemicznych, co sprawia, że są idealne do zastosowania na tarasach, ścieżkach, podjazdach czy schodach zewnętrznych.

Płyty te nie tylko utrzymują swoją elegancję w obliczu codziennego użytkowania, ale również nie wymagają sezonowego konserwowania. Ich łatwość w pielęgnacji stanowi dodatkowy atut, przyspieszając utrzymanie estetyki przez długi czas. Dodatkowo, antypoślizgowa powierzchnia płytek Goliat Gres nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również estetycznie nawiązuje do popularnych materiałów aranżacyjnych, takich jak drewno, kamień czy beton.

Polskie płyty gresowe Goliat Gres to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również element designerski, który nadaje wyjątkowy charakter przestrzeniom zewnętrznym. Dzięki nim, każdy taras staje się miejscem, gdzie funkcjonalność spotyka się z estetyką, a trwałość idzie w parze z elegancją.

Zapraszamy do Krusz-Bau - Kołbaskowo 4