Versa

Producent Ziel-Bruk

GDM.KLIMASTEIN

Ekologiczna kostka brukowa filtrująca zanieczyszczenia.

Duo

Producent Ziel-Bruk

Godelmann - Drainston

Drainston

Ekologiczna kostka brukowa Godelmann.

Godelmann - Lunix

Lunix

Kostka brukowa Godelmann.

Godelmann - Dedale

Dedale

Kostka brukowa Godelmann.

Lithonplus - Vista

Vista

Producent – Lithonplus

Lithonplus - Trento

Trento

Producent – Lithonplus

Lithonplus - Mula

Mula

Producent – Lithonplus

Bruk-Bet - Logo

Logo

Kostka brukowa

Pharo

Kostka brukowa wielkoformatowa

Kostka brukowa Szczecin

Kostka brukowa w Szczecinie – Zapraszamy do naszego Salonu Wystawowego Krusz-Bau gdzie znajdą Państwo ogromną ilość kostek brukowych.  Sprzedajemy oraz oferujemy dostawę kostki brukowej na terenie Szczecina oraz okolic.

Sprawdź naszą bogatą ofertę kostek brukowych firmy Bruk-Bet, Godelmann, Lithonplus.

Szeroki wybór gwarantuje wybór odpowiedniej kostki brukowej i betonowej do ogrodu, na podjazd oraz taras. Kostki brukowe o każdej szukanej grubości sprawdzą się pod każdą aranżację. Nasza oferta zaspokoi każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Kostka brukowa to znany od wielu lat produkt stosowany na podjazdy, ścieżki, tarasy. Nasi producenci tworzą najnowocześniejsze rozwiązania przy produkcji kostki brukowej, dzięki temu kostki są ekologiczne, wodoprzepuszczalne oraz spełniają coraz to surowsze wymagania. Jakość wykonania kostki wpływa również na jej cenę.  Jesteśmy największą w Szczecinie hurtownią kostki brukowej.  Zapewniamy szybką dostawę, oferty promocyjne i liczne rabaty. Zapraszamy do współpracy brukarzy, architetektów, firmy brukarskie, deweloperów, projektantów ogrodów do stałej biznesowej współpracy, która się opłaca.

Sprawdź również nasze płyty tarasowe.

Kostki brukowe na każdą budowę - zapewnia hurtownia kostki brukowej Krusz-Bau Szczecin

Czy kostka brukowa to odpowiedni wybór przez klienta? Trzeba przyznać, że uniwersalność kostki brukowej przyczynia się do jej popularności. Można ją wkomponować do każdej otaczającej nas architektury. Szeroka gama kolorów oraz pokryć z pewnością zaspokoi zapotrzebowanie każdego Inwestora. Różnorodność kształtów pozwoli architektom stworzyć unikalne przestrzenie publiczne jak i prywatne. Uniwersalność kostki to jej niewątpliwy atut, można ją stosować na ścieżki, podjazdy, wielkoformatowe kostki brukowe na tarasy, wielkopowierzchniowe parkingi, garaże, czy altany. W jej stosowaniu ogranicza nas jedynie nasza wyobrażnia.