STREFA KLIENTA

Galeria zrealizowanych inwestycji

Montaż ścian oporowych na stadionie Pogoń Szczecin

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją na stadionie Pogoni Szczecin. Montowaliśmy murki oporowe które będą służyły jako tablice informacyjne. Nasze ściany polecamy również jako ogrodzenia.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Realizacja Polska

400km… Tyle dzieli nas od Projektanta, który skontaktował się z Nami poszukując materiałów premium dla Inwestora. Odległość budziła obawy… Zaufanie jakim obdarzył nas mgr inż. arch. kraj. Krzysztof Nowicki doprowadziło do zadowolenia oraz takiego efektu. Inwestorowi oraz Panu Krzysztofowi zależało na materiałach premium.
Wybraliśmy:
Płyty na taras Gabano 60x40x5
Kostkę na podjazd Pharo Selection w kolorze titan oraz antracyt
 Gotowe bloki schodowe Cassero w kolorze wapień tytanowy 

Realizacja okolice Szczecina

Przy tej realizacji zaproponowaliśmy inwestorowi płyty w kolorach ziemi czyli Campaston 60x30x6 w kolorze wapień jurajski, który zapewnił harmonię z otoczeniem. Ściany oporowe, które pełnią zarówno praktyczną, jak i estetyczną rolę, nadając całości niepowtarzalny charakter Na wejście zastosowane zostały gotowe bloki schodowe Cassero 100x35x15 utrzymane w eleganckim, szarym kolorze.

Realizacja Szczecin
W ramach naszej ostatniej realizacji wykonaliśmy: 
– podjazd do garażu oraz pod wiatę z płyt betonowych Vista szary diament 60x30x8,
– ścieżki wokół domu oraz 2 tarasy z płyt betonowych Titania 100×100 w kolorze szarym,
– ściankę oporową z prefabrykowanych ścianek L-tec wysokości 80 cm

– podstawę betonową do siedziska wokół ogniska z prefabrykatów L-tec 80 i 55 cm.

Realizacja wykonana przez naszego partnera

Przy tej inwestycji zdecydowano się na wykorzystanie płyt Colorblend o wymiarach 60×30 do wyłożenia ścieżki. Te płyty charakteryzują się nie tylko praktycznością, ale również nadają ścieżce wyjątkowy wygląd dzięki swojemu urokliwemu odcieniowi zimy. W przypadku podjazdu postawiono na kostki Visio, które w kolorze granitonu stalowego nie tylko zapewniają trwałość i funkcjonalność, ale także dodają charakteru całej przestrzeni.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Realizacja wykonana przez naszego partnera

W projekcie tarasu zdecydowano się na zastosowanie wyjątkowych płyt gresowych Square Grey o wymiarach 60x60x2. Te płyty nie tylko zapewniają trwałość, ale także dodają elegancji przestrzeni zewnętrznej.

Obrzeża tarasu zostały wyeksponowane dzięki palisadzie Prospect o wymiarach 8x28x48 w kolorze grafitowym. Palisada ta nie tylko pełni funkcję obrzeża, ale również nadaje tarasowi wyrazisty i stylowy charakter.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Realizacja Szczecin

Inwestorzy na swój taras wybrali eleganckie płyty gresowe 60x60x2 w kolorze white, które optycznie powiększają przestrzeń a zarazem są łatwe w utrzymaniu czystości. Aby spędzać każdy wolny czas na swoim tarasie inwestorzy zdecydowali się na zadaszenie Perrara w kolorze antracytowym.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Realizacja wykonana przez naszego partnera
Przy wyborze materiałów postawiono na jednolity, lecz wyjątkowy design, korzystając wyłącznie z jednego rodzaju płyt gresowych z kolekcji Goliat o delikatnym odcieniu Soft Grey. Wybór płyt z tej kolekcji nie tylko podkreśla nowoczesny charakter przestrzeni, ale także wprowadza subtelność i elegancję.
Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Realizacja Szczecin

Inwestorzy połączyli estetykę drewna z trwałością oraz łatwością w utrzymaniu swojego tarasu, dlatego wybrali płyty gresowe imitujące drewno z kolekcji Patio, kolor Oak w formacie 90x45x2.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Ralizacja inwestycji w okolicach Poznania

Inwestor na podjazd oraz ścieżki wokół domu wykorzystał kostkę brukową Mula Cassero w kolorze tytanowym.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Podjazd do domu oraz taras

W ramach prac wykonaliśmy podjazd do domu oraz taras. Taras z płyt Godelmann Campaston grau anthrazit układane na już wykonanym betonowym tarasie – płyty układane bezpośrednio na podsypce grysowej, pod którą układamy folię drenażową; taras obrzegowany blokami schodowymi lub obrzeżami – w zależności od lokalizacji. Front: ścieżka i podjazd z kostki Lithon pharo black shadow 30x15cm, dodatkowo miejsc postojowe i fragment podjazdu z płyt ażurowych Godelmann Scada.

Zagospodarowanie terenu w zachodniopomorskim

W tym przedsięwzięciu kompleksowo zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. W skład prac wchodziło min. podjazd i wejście do domu, taras, miejsce na ognisko z siedziskami ze ścian oporowych typu U, donice na roślinność, przestrzenie żwirowe wraz z opaskami, kompleksowe nasadzenia wraz z trawnikiem z rolki oraz ogrodzenie z tuj o wysokości 2,5m, pergola aluminiowa, trejaż drewniany. Ponadto wykonaliśmy niespotykane w kraju siedzisko do spotkań rodzinnych wykonane z betonu architektonicznego. Całość dopełnia oświetlenie które nadaje niezwykły efekt wieczorową porą. Nasi wspaniali inwestorzy mogą cieszyć się niesamowitą atmosferą w ogrodzie.

Płyty tarasowe w ośrodku Baltic Family Mielno

Wielkoformatowe płyty Planta 120x100x6 wykorzystane na ścieżki prowadzące do błękitnej oazy relaksu 🙂 Mielno- ośrodek Baltic Familyzapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestora.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Lewitujące schody, taras i podjazd.

Zgłosili się do nas inwestorzy pragnąc zagospodarować teren wokół domu. Stanęliśmy na wysokości zadania i oddaliśmy właścicielom zupełnie nowe otoczenie: lewitujące schody z płyt podestowych Godelmann prowadzące do wejścia domu, podjazd do garażu z kostki Hydrofuga, taras z płyt Gabano oraz szereg dodatkowych elementów jak ścianki oporowe L-tec, schody prowadzące na taras z bloków Titania, obramowanie placu zabaw z bezpiecznych obrzeży, nawierzchnia bezpieczna boiska do koszykówki i nawierzchnie żwirowe.

Taras, schody, wejście do budynku, kształtowanie terenu

Realizacji projektu w Szczecinie. Zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. Nieskromnie mówiąc wyszło wspaniale. Prace jakie tutaj wykonaliśmy to: podjazd, ścieżki wokół domu, taras, wszystko z płyt Novator Solo 100×100, zabezpieczenie skarpy ze murków oporowych typu L – L-tec oraz mniejszych ścian oporowych L-steine, elementy ogrodzenia frontowego ze ścian oporowych L-tec.

Nowy podjazd i ścieżka do domu

W tej realizacji wykonaliśmy nowy podjazd oraz ścieżkę.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Zagospodarowanie terenu w Szczecinie

Naszym klientom wykonaliśmy ogród który byłby spełnieniem marzeń niejednego domatora. Nasze prace polegały na: wykonaniu dwóch tarasów które pełnią funkcję wypoczynkową i jadalnianą. Ponadto jeden z nich jest zadaszony naszą pergolą Perara. Całość uzupełniają meble ogrodowe. Schody i tarasy wykonano z tego samego materiału Titatnia w kolorze jasnym szarym.

Ściany oporowe typu L w Rosa Style Rowy
Nasi inwestorzy zakupili u nas ściany oporowe typu L, piękne dwustronnie szalowane ściany z betonu architektonicznego, wykorzystując je jako ogrodzenie luksusowego apartamentowca Rosa Style Rowyzapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestora.
Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Zadaszenia tarasowe i płyty betonowe

Realizacji projektu trzech największych zadaszeń z naszej oferty oraz płyt betonowych przy basenie.  Wykorzystano 3 zadaszenia Maranza 720 w kolorze antracytowym. Zastosowano ścianki boczne i tylne ażurowe, oraz  przednie rolety przeciwsłoneczne. Do budowy basenu wykorzystano płyty Estrella.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Zadaszenia tarasowe

Naszym inwestorom wyposażaliśmy taras. Stanęło zadaszenie tarasowe Maranza 540 oraz meble ogrodowe.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Taras, schody oraz donice betonowe

W ramach przedsięwzięcia wykonaliśmy taras z płyt Godelmann Massimo Light 100x50x6cm wraz z obramowaniem z bloków schodowych. Schody do głównego wejścia do budynku – wykorzystano blok schodowy SV Beton Godelmann. Schody zejściowe do piwnicy oraz donice obok wejścia głównego z betonu architektonicznego Godelmann.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​

Blok schodowy Godelmann

Projekt taras oraz zadaszenie

Nasi klienci wymarzyli sobie piękny taras. Zaprojektowaliśmy go, oraz wykonaliśmy z płyt tarasowych Godelmann Nueva w kolorze Sandstein-Uni. Zamontowaliśmy również zadaszenie tarasowe Maranza 360, wyposażyliśmy taras w meble ogrodowe oraz w palenisko gazowe.

Taras przybasenowy, schody oraz ścieżki.

Kompleksowe zagospodarowanie terenu w zakresie układania płyt kamiennych  Trawertyn wokół basenu, układania płyt i kostki betonowej Godelmann Campaston – chodniki, tarasy, wjazd do garażu i parking. Ułożyliśmy również schody wejściowe – bloki schodowe LithonPlus – Titania. Wykorzystaliśmy również ściany oporowe typu L w kolorze antracytowym.

Wymiana podjazdu oraz wejścia do budynku

W tej inwestycji nasi klienci pragnęli odnowić podjazd oraz wejście do domu. Zrobiliśmy co w naszej mocy i wymieniliśmy całą nawierzchnię. Wykorzystaliśmy bloki schodowe LithonPlus – Cassero w kolorze Wapień tytanowy, kostkę betonową Lithonplus – Carta Selection w kolorze Wapień tytanowy oraz płyta betonowa Lithonplus – Pharo w kolorze Wapień tytanowy.

Budowa tarasu

Mając piękny dom, chcemy aby ogród i taras wyglądał równie okazale. Nasi klienci wybrali płytę tarasową Bruk-Bet – Novator Solo 80x40cm w kolorze wapień dewoński.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Podjazd do hali magazynowej z wykorzystaniem ścian oporowych typu L

Ta mniejsza inwestycja wykorzystała nasze ściany oporowe typu L. Ponownie położyliśmy tutaj nawierzchnię z kostek.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​

Razem wcielimy w życie Twoje pomysły.
Napisz lub zadzwoń do nas.