STREFA KLIENTA

Galeria zrealizowanych inwestycji

Zagospodarowanie terenu w zachodniopomorskim

W tym przedsięwzięciu kompleksowo zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. W skład prac wchodziło min. podjazd i wejście do domu, taras, miejsce na ognisko z siedziskami ze ścian oporowych typu U, donice na roślinność, przestrzenie żwirowe wraz z opaskami, kompleksowe nasadzenia wraz z trawnikiem z rolki oraz ogrodzenie z tuj o wysokości 2,5m, pergola aluminiowa, trejaż drewniany. Ponadto wykonaliśmy niespotykane w kraju siedzisko do spotkań rodzinnych wykonane z betonu architektonicznego. Całość dopełnia oświetlenie które nadaje niezwykły efekt wieczorową porą. Nasi wspaniali inwestorzy mogą cieszyć się niesamowitą atmosferą w ogrodzie.

Płyty tarasowe w ośrodku Baltic Family Mielno

Wielkoformatowe płyty Planta 120x100x6 wykorzystane na ścieżki prowadzące do błękitnej oazy relaksu 🙂 Mielno- ośrodek Baltic Familyzapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestora.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Lewitujące schody, taras i podjazd.

Zgłosili się do nas inwestorzy pragnąc zagospodarować teren wokół domu. Stanęliśmy na wysokości zadania i oddaliśmy właścicielom zupełnie nowe otoczenie: lewitujące schody z płyt podestowych Godelmann prowadzące do wejścia domu, podjazd do garażu z kostki Hydrofuga, taras z płyt Gabano oraz szereg dodatkowych elementów jak ścianki oporowe L-tec, schody prowadzące na taras z bloków Titania, obramowanie placu zabaw z bezpiecznych obrzeży, nawierzchnia bezpieczna boiska do koszykówki i nawierzchnie żwirowe.

Taras, schody, wejście do budynku, kształtowanie terenu

Realizacji projektu w Szczecinie. Zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. Nieskromnie mówiąc wyszło wspaniale. Prace jakie tutaj wykonaliśmy to: podjazd, ścieżki wokół domu, taras, wszystko z płyt Novator Solo 100×100, zabezpieczenie skarpy ze murków oporowych typu L – L-tec oraz mniejszych ścian oporowych L-steine, elementy ogrodzenia frontowego ze ścian oporowych L-tec.

Nowy podjazd i ścieżka do domu

W tej realizacji wykonaliśmy nowy podjazd oraz ścieżkę.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Zagospodarowanie terenu w Szczecinie

Naszym klientom wykonaliśmy ogród który byłby spełnieniem marzeń niejednego domatora. Nasze prace polegały na: wykonaniu dwóch tarasów które pełnią funkcję wypoczynkową i jadalnianą. Ponadto jeden z nich jest zadaszony naszą pergolą Perara. Całość uzupełniają meble ogrodowe. Schody i tarasy wykonano z tego samego materiału Titatnia w kolorze jasnym szarym.

Ściany oporowe typu L w Rosa Style Rowy

Nasi inwestorzy zakupili u nas ściany oporowe typu L, piękne dwustronnie szalowane ściany z betonu architektonicznego, wykorzystując je jako ogrodzenie luksusowego apartamentowca Rosa Style Rowyzapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestora.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Zadaszenia tarasowe i płyty betonowe

Realizacji projektu trzech największych zadaszeń z naszej oferty oraz płyt betonowych przy basenie.  Wykorzystano 3 zadaszenia Maranza 720 w kolorze antracytowym. Zastosowano ścianki boczne i tylne ażurowe, oraz  przednie rolety przeciwsłoneczne. Do budowy basenu wykorzystano płyty Estrella.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Zadaszenia tarasowe

Naszym inwestorom wyposażaliśmy taras. Stanęło zadaszenie tarasowe Maranza 540 oraz meble ogrodowe.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Taras, schody oraz donice betonowe

W ramach przedsięwzięcia wykonaliśmy taras z płyt Godelmann Massimo Light 100x50x6cm wraz z obramowaniem z bloków schodowych. Schody do głównego wejścia do budynku – wykorzystano blok schodowy SV Beton Godelmann. Schody zejściowe do piwnicy oraz donice obok wejścia głównego z betonu architektonicznego Godelmann.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​

Blok schodowy Godelmann

Projekt taras oraz zadaszenie

Nasi klienci wymarzyli sobie piękny taras. Zaprojektowaliśmy go, oraz wykonaliśmy z płyt tarasowych Godelmann Nueva w kolorze Sandstein-Uni. Zamontowaliśmy również zadaszenie tarasowe Maranza 360, wyposażyliśmy taras w meble ogrodowe oraz w palenisko gazowe.

Taras przybasenowy, schody oraz ścieżki.

Kompleksowe zagospodarowanie terenu w zakresie układania płyt kamiennych  Trawertyn wokół basenu, układania płyt i kostki betonowej Godelmann Campaston – chodniki, tarasy, wjazd do garażu i parking. Ułożyliśmy również schody wejściowe – bloki schodowe LithonPlus – Titania. Wykorzystaliśmy również ściany oporowe typu L w kolorze antracytowym.

Wymiana podjazdu oraz wejścia do budynku

W tej inwestycji nasi klienci pragnęli odnowić podjazd oraz wejście do domu. Zrobiliśmy co w naszej mocy i wymieniliśmy całą nawierzchnię. Wykorzystaliśmy bloki schodowe LithonPlus – Cassero w kolorze Wapień tytanowy, kostkę betonową Lithonplus – Carta Selection w kolorze Wapień tytanowy oraz płyta betonowa Lithonplus – Pharo w kolorze Wapień tytanowy.

Budowa tarasu

Mając piękny dom, chcemy aby ogród i taras wyglądał równie okazale. Nasi klienci wybrali płytę tarasową Bruk-Bet – Novator Solo 80x40cm w kolorze wapień dewoński.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​
Podjazd do hali magazynowej z wykorzystaniem ścian oporowych typu L

Ta mniejsza inwestycja wykorzystała nasze ściany oporowe typu L. Ponownie położyliśmy tutaj nawierzchnię z kostek.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały​

Razem wcielimy w życie Twoje pomysły.
Napisz lub zadzwoń do nas.