STREFA KLIENTA

Galeria zrealizowanych inwestycji

Podjazd do domu oraz taras

W ramach prac wykonaliśmy podjazd do domu oraz taras. Taras z płyt Godelmann Campaston grau anthrazit układane na już wykonanym betonowym tarasie – płyty układane bezpośrednio na podsypce grysowej, pod którą układamy folię drenażową; taras obrzegowany blokami schodowymi lub obrzeżami – w zależności od lokalizacji. Front: ścieżka i podjazd z kostki Lithon pharo black shadow 30x15cm, dodatkowo miejsc postojowe i fragment podjazdu z płyt ażurowych Godelmann Scada.

Zagospodarowanie terenu w zachodniopomorskim

W tym przedsięwzięciu kompleksowo zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. W skład prac wchodziło min. podjazd i wejście do domu, taras, miejsce na ognisko z siedziskami ze ścian oporowych typu U, donice na roślinność, przestrzenie żwirowe wraz z opaskami, kompleksowe nasadzenia wraz z trawnikiem z rolki oraz ogrodzenie z tuj o wysokości 2,5m, pergola aluminiowa, trejaż drewniany. Ponadto wykonaliśmy niespotykane w kraju siedzisko do spotkań rodzinnych wykonane z betonu architektonicznego. Całość dopełnia oświetlenie które nadaje niezwykły efekt wieczorową porą. Nasi wspaniali inwestorzy mogą cieszyć się niesamowitą atmosferą w ogrodzie.

Płyty tarasowe w ośrodku Baltic Family Mielno

Wielkoformatowe płyty Planta 120x100x6 wykorzystane na ścieżki prowadzące do błękitnej oazy relaksu 🙂 Mielno- ośrodek Baltic Familyzapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestora.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały
Lewitujące schody, taras i podjazd.

Zgłosili się do nas inwestorzy pragnąc zagospodarować teren wokół domu. Stanęliśmy na wysokości zadania i oddaliśmy właścicielom zupełnie nowe otoczenie: lewitujące schody z płyt podestowych Godelmann prowadzące do wejścia domu, podjazd do garażu z kostki Hydrofuga, taras z płyt Gabano oraz szereg dodatkowych elementów jak ścianki oporowe L-tec, schody prowadzące na taras z bloków Titania, obramowanie placu zabaw z bezpiecznych obrzeży, nawierzchnia bezpieczna boiska do koszykówki i nawierzchnie żwirowe.

Taras, schody, wejście do budynku, kształtowanie terenu

Realizacji projektu w Szczecinie. Zagospodarowaliśmy cały teren wokół domu. Nieskromnie mówiąc wyszło wspaniale. Prace jakie tutaj wykonaliśmy to: podjazd, ścieżki wokół domu, taras, wszystko z płyt Novator Solo 100×100, zabezpieczenie skarpy ze murków oporowych typu L – L-tec oraz mniejszych ścian oporowych L-steine, elementy ogrodzenia frontowego ze ścian oporowych L-tec.

Kliknij i sprawdź wykorzystane materiały